חזיות תחרה פוש אפ

חזיות תחרה פוש אפ

יש כל כך הרבה חזיות תחרה מהממות בבוניטה דה מאס פוש אפ בייסיק ספורט ועוד שאת פשוט חייבת

חזיות פוש אפ
חזיות פוש אפ

חזיות תחרה

בניגוד לחזיית סיליקון השקופה, המראה האקסלוסיבי של התחרה, יחד עם פריט לבוש אינטימי כמו חזייה יוצרים יחדיו פריט הלבשה תחתונה סקסי לכל הדיעות. ניתן למצוא חזיות תחרה בשלל צבעים, כאשר הפופולאריים ביניהם הם: שחור, לבן, אדום וורוד.

האנחה הרווחת היא שחזיות פוש אפ הן חזיות עם מילוי שנועדו להגדיל את מידת החזה, אך זה לא מידע מדויק. חזיית פוש אפ אמיתית היא כל חזייה אשר מרימה את החזה שלך למעלה. היות ולכולנו חזה בצורה שונה, וצורת החזה משתנה גם במהלך החודש, יש נשים שאוהבות חזיות אשר מעצבות את צורת החזה, במיוחד בימי המחזור, כשהחזה מרגיש כבד יותר. אם תחפשי מספיק את יכולה אפילו למצוא חזיות תחרה המשמשות כפוש אפ כי הן בנויות בצורה כזו שמרימה את החזה מעלה!

חזיות תחרה
חזיות תחרה

אם את לובשת פלאס סייז חשוב שתדעי- יש חנויות, אונליין ואופליין, המיועדות במיוחד בשביל לספק הלבשה תחתונה לנשים במידות גדולות. חנויות אלו לא רק מספקות פירטי הלבשה סקסיים במידה שלך- אלא גם יספקו לך חזיות המיועדות לצורת החזה שלך, ותחתונים סקסיים אשר יחדדו את קימורי הגוף שלך ויגרמו לך להרגיש סקסית ויפהפייה בכל מידה!

חזיות במידות גדולות גם אינן מיועדות לבעלות חזה גדול בלבד! נשים במידות גדולות צריכות חזיות אשר מתאימות להיקף הגוף שלהן, בין אם החזה שלהן קטן או גדול. ההיקף הרחב יותר מההיצע הרגיל הוא מה שקובע אם החזיה היא מידה גדולה או לא.

חזיות הריון הן חזיות תחרה מעוצבות בצורה אשר מאפשרת הרגשה נוחה ולא לוחצת של החזה, בעוד יש מקום לגדילה של החזה בתוך החזייה. במהלך ההריון גם אישה בעלת חזה בינינו יכולה למצוא את עצמה עם חזה גדול, עקב פרץ ההורמונים. היות ורמת ההורמונים אינה אחידה לאורך כל תקופת ההיריון, חזיות מיוחדות אלו דואגות לכך שלא תצטרכי לקנות מספר חזיות בתקופת ההריון, בעזרת קאפ גמיש ומרווח גדול יותר בין סגירה אחת לאחרת.

כאשר מדובר ברכישת בגדים סקסיים לנשים רצוי מאוד לנסות לפני כן בחנויות שלנו ברחבי הארץ ולבדוק שאתן מזמינות את המידה המדוייקת שתתאים לכן. טיפ קטן לרוכשות חזיות אונליין: נסו להזמין קודם חזייה אחת, במידה התואמת את המידות שמדדתן. במידה והיא  טובה לכן- הזמינו עוד. בחנויות באתר תוכלו להזמין סט חזיית תחרה פוש אפ עם חוטיני  ב340 שח

חזיות תחרה פוש אפ from Bonita de Mas on Vimeo.

https://www.instapaper.com/p/bonitademas

Advertisements